Serwis sprzętu komputerowego

Komputery zagościły na dobre w naszych domach, a firmy nie umieją już bez nich się obejść. Niestety nie wszyscy potrafią sobie poradzić z awarią sprzętu. A komputer to tylko maszyna i prędzej czy później odmówi posłuszeństwa. Co wtedy?
Zadbaj o stałą obsługą serwisową Twojego sprzętu

Jeśli komputer jest dla Ciebie nieodzownym narzędziem w pracy i nie możesz sobie pozwolić na jego awarie, skorzystaj z naszej stałej obsługi serwisowej.

Jeśli Twój sprzęt odmówi posłuszeństwa, udamy się do Ciebie, zdiagnozujemy problem i usuniemy usterkę na miejscu (o ile będzie to możliwe). Jeśli zaś zajdzie taka potrzeba, to zabierzemy sprzęt do naszego serwisu, w którym naprawimy Twój komputer, a naprawiony – odwieziemy prosto do Twojej firmy.

Co uzyskasz dzięki stałej obsługi serwisowej?

Pomoc specjalisty – przydzielimy Ci na stałe specjalistę, z którym będziesz mógł się kontaktować w razie problemów ze sprzętem.
Kompleksowy serwis sprzętu – zajmiemy się instalacją, diagnostyką oraz naprawą podzespołów w Twoich serwerach, notebookach i komputerach stacjonarnych, a przy okazji oczyścimy z kurzu wnętrze komputera.
Sprzedaż zestawów komputerowych z naszą pomocą – jeśli będziesz chciał kupić nowy komputer, skompletujemy dla Ciebie odpowiedni zestaw i zainstalujemy go u Ciebie.
Szkolenia i pomoc w obsłudze komputerów – w razie problemów z komputerami lub oprogramowaniem będziesz mógł poradzić się naszych specjalistów – odpowiemy na każde Twoje pytanie!

UWAGA!

Wprawdzie nie naprawiamy monitorów, drukarek oraz skanerów, ale nie znaczy to, że nie pomożemy Ci w przypadku awarii tych podzespołów. Wręcz przeciwnie! Uszkodzony sprzęt odbierzemy od Ciebie, a jego naprawę powierzymy specjalistycznym serwisom zalecanym przez producenta sprzętu. Zajmiemy się również wszelkimi formalności związanymi z serwisowaniem uszkodzonego sprzętu. Po naprawieniu sprzętu odwieziemy go z powrotem do Ciebie.