Helpdesk

Mniej lub bardziejskomplikowane problemy z komputerem przydarzają się każdemu z nas. Komputery to czasem naprawdę wredne maszyny, niekiedy zupełnie nie wiadomo, o co im chodzi. Jak sobie z nimi poradzić? Jak znaleźć informatyka, który błyskawicznie udzieli pomocy, i to bez dojeżdżania przez pół miasta? My znamy na odpowiedź na te pytania!
Helpdesk, czyli pomoc informatyczna na odległość
Czym jest pomoc zdalna – Helpdesk?

To system, który umożliwi Ci natychmiastowy kontakt z naszą firmą. Jeśli niezwłocznie potrzebujesz naszej pomocy, możesz w błyskawiczny sposób połączyć się ze specjalistą z naszej firmy!
Jak to możliwe?

Otóż zaledwie jednym kliknięciem myszki możesz uruchomić program na swoim komputerze (oczywiście po jego uprzednim zainstalowaniu), dzięki któremu nasz pracownik będzie widział obraz aktualnie wyświetlany na Twoim monitorze.
Czy to rozwiąże problem?

Odpowiadamy z pełnym przekonaniem: TAK!

Jak pokazuje nasze doświadczenie, tego typu kontakt z naszym specjalistą w większości wypadków pozwala na skuteczne usunięcie usterki. Możliwość oglądania ekranu monitora na odległość daje takie same efekty, jak gdyby nasz informatyk znajdował się u Ciebie w firmie za biurkiem!

Ilekroć więc będziesz miał problem z komputerem, oprogramowaniem czy po prostu będziesz potrzebował pomocy informatycznej – Remote Helpdesk System zapewni Ci błyskawiczny kontakt z doświadczonym informatykiem.