Wsparcie Informatyczne

Celem i obszarem działania naszej firmy jest dostarczenie kompleksowych i nowoczesnych rozwiązań informatycznych, które zapewnią ciągłe i stabilne działanie systemów IT u naszych Klientów. Zapewniamy usługi informatyczne i opiekę zarówno w małych jak i średnich przedsiębiorstwach o różnym profilu działalności.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem i od kilku lat z powodzeniem świadczymy nasze usługi informatyczne, głównie na obszarze województwa śląskiego aczkolwiek przygotowani jesteśmy do działania na szerszym terenie.

Najczęstszą, choć oczywiście nie jedyną formą działalności na rzecz naszych klientów jest outsourcing informatyki. Polega on na przekazaniu zarządzania systemów komputerowych w ręce naszych wykwalifikowanych fachowców, przeniesienie na nas odpowiedzialności za działanie sprzętów i systemów IT oraz odciążenie pracowników merytorycznych jak i kadry zarządzającej dzięki czemu mogą oni skoncentrować się na podstawowej działalności Państwa przedsiębiorstwa. Outsourcing poza dostępem do doświadczonych specjalistów pozwala na osiąganie dużych oszczędności z tytułu rezygnacji z utrzymywania własnego kosztownego personelu IT. Współpraca z nami może więc skutecznie obniżyć koszty utrzymania systemów informatycznych w Państwa firmie.