Monitoring z montażem – 8 kamer

Prezentujemy Państwu kompleksową usługę montażu systemu monitoringu zawierającego 8 kamer przemysłowych, dzięki której otrzymujemy efektywny system monitoringu wizyjnego, pozwalający na zabezpieczenie różnego rodzaju obiektów firmowych. Montaż kamer przemysłowych firma to nie tylko usługa związana z instalacją i konfiguracją urządzeń na terenie Lublina i okolic, to także komplet najwyższej jakości urządzeń, które pozwalają na bezawaryjne i skuteczne prowadzenie nadzoru wideo. Montaż kamer przemysłowych jest realizowany przez wykwalifikowany zespół instalatorów, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży są w stanie odpowiednio przystosować instalację CCTV do charakteru i architektury danego obiektu.

Cena zestawu obejmuje: sprzęt CCTV, konfiguracja systemu i montaż na terenie Lublina i okolic.

Zestaw montaż kamer przemysłowych firma zawiera:

 • Rejestrator cyfrowy: 1 szt.
 • Dysk twardy HDD 500GB: 1 szt.
 • Kamera kopułkowa: 6 szt.
 • Kamera kompaktowa: 2 szt.
 • Obiektyw 3,5-8mm: 2 szt.
 • Przewód zintegrowany 100m: 2szt.
 • Zasilacz 2,5A: 2 szt.
 • Końcówki BNC: 16 szt.
 • Końcówki DC: 8 szt.
 • Materiały montażowe.
 • Montaż i konfiguracja urządzeń.
 • Rejestrator cyfrowy BCS0804LE-A

Rejestrator cyfrowy to wysokiej klasy, 8-kanałowy rejestrator cyfrowy obrazu i dźwięku, który został wyposażony w najlepszą technikę kompresji sygnałów wideo w postaci kodeka H.264, pozwalającego na znaczne zoptymalizowanie zajętości pasma i zapotrzebowania na pamięć dysków. Urządzenie doskonale sprawdza się w miejscach, w których konieczna jest obsługa dużej liczby kamer przemysłowych, oraz wszędzie tam, gdzie wymaga się ciągłej rejestracji obrazów i długiego okresu przechowywania nagrań wideo. Model rejestratora oferuje cyfrowy zapis sygnałów wideo w czasie rzeczywistym, równocześnie z 8 kamer przemysłowych, z prędkością 200 kl./s (łącznie dla wszystkich kanałów wideo). Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w 4 wejścia audio, dzięki czemu pozwala na nasłuch otoczenia wybranych kamer (monitoring akustyczny).

Rejestrator cyfrowy posiada wbudowany interfejs sieciowy Ethernet (10/100 Base-T), dzięki któremu może łączyć się z siecią LAN/WAN/Internet, umożliwiając tym samym podgląd obrazów z kamer za pomocą standardowej przeglądarki systemowej lub dedykowanego oprogramowania (w komplecie z urządzeniem) z każdego miejsca na świecie.

Podstawowe właściwości techniczne rejestratora:

 • Tryb pracy PENTAPLEX (jednoczesny podgląd na żywo, rejestracja, odtwarzanie, archiwizacja, przekazywanie obrazu przez sieć IP).
 • System operacyjny LINUX (stabilna praca, bardzo mała podatność na zawieszenie systemu).
 • Wyjście HDMI – maksymalna rozdzielczość zapisu – Full HD (1080p).
 • Możliwość sterowania kamerami PTZ.
 • Wygodna obsługa: przedni panel, myszka, pilot zdalnego sterowania.
 • 2 porty USB 2.0 (łatwy eksport danych audio/wideo).
 • Funkcja automatycznego nadpisywania najstarszych nagrań wideo (ciągła rejestracja zdarzeń).
 • W komplecie profesjonalny dysk twardy HDD 500GB.

Kopułkowa kamera wandaloodporna (6 szt.)

Wysokiej jakości kamera kopułkowa, której konstrukcja pozwala na efektywną pracę w miejscach, w których często dochodzi do zmiany poziomu oświetlenia oraz wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko uszkodzenia sprzętu CCTV. Kamera została wyposażona w wandaloodporną obudowę, która zapewnia odpowiednią ochronę przed aktami wandalizmu (np. odporna na uderzenie ciężkim przedmiotem), przenikaniem wody oraz zapylenie. Prezentowana kamera pracuje w oparciu o przetwornik 1/3” CCD Sony, który pozwala na wyświetlenie czystego obrazu kolorowego w rozdzielczości poziomej 420 linii TV. Kamera CCTV może pracować zarówno w wewnętrznych, jak i zewnętrznych instalacjach monitoringu CCTV. Na jej wyposażeniu znajdziemy przydatną funkcję automatycznego balansu bieli (AWB) oraz elektroniczną migawkę. Istotną cechą użytkową prezentowanego produktu jest wbudowany reflektor IR LED, który w połączeniu z funkcją Dzień/Noc, pozwala na skuteczne dozorowanie obiektów w zmiennych warunkach oświetleniowych, nawet w całkowitych ciemnościach (czułość 0Lux – IR LED włączony). Kamera oferowana jest wraz z wysokiej jakości obiektywem o ogniskowej 3,6mm (szerokokątny).

Fot. Kamera wandaloodporna Dzień/Noc IR

Kamera kompaktowa to doskonałe połączenie wysokiej funkcjonalności i atrakcyjnej ceny. Kamera została wyposażona w wiele przydatnych funkcji, które bardzo korzystanie wpływają na jakość wyświetlanego obrazu, i tym samym na skuteczność prowadzonego nadzoru wideo. W kamerze zastosowano wysokiej jakości przetwornik CCD SONY 1/4”, który zapewnia prawidłowe przetwarzanie obrazu kolorowego w rozdzielczości poziomej 420 linii TV. Na wyposażeniu kamery znajdziemy technologie Auto Iris (DC/Video), dzięki której kamera samodzielnie dostosowuje się do panujących warunków oświetleniowych. Kamera może generować obraz kolorowy przy minimalnym oświetleniu na poziomie 0,1 Lux. Warto również wspomnieć, że na wyposażeniu kamery znajdziemy funkcję automatycznego dostrajania balansu bieli (AWB), automatycznego kontrolowania siły sygnału (AGC) oraz automatycznej kompensacji światła tylnego (BLC). Kamery kompaktowe doskonale sprawdzają się w monitoringu wizyjnym firm.