Monitoring hali

Systemy monitoringu wizyjnego są nieodłącznym elementem wyposażenia nowoczesnych hal, fabryk, magazynów czy centrów logistycznych. Stały nadzór takich obiektów jest obecnie niezwykle ważny. Właściciele dużych i średnich przedsiębiorstw, którzy zdecydowali się na instalację naszego systemu monitoringu, cenią sobie jego obecność i wymieniają jego liczne zalety.Do najważniejszych zaliczane są:

  • przeciwdziałanie wstępu osób niepowołanych
  • eliminacja kradzieży dokonywanych przez nieuczciwych pracowników
  • wzrost efektywności i zaangażowania pracowników
  • stały nadzór ładunku i rozładunku naczep
  • kontrola przestrzegania procedur ustalonych przez firmę

Nasze systemy umożliwiają także zapis nagrywanych materiałów na dysku HDD na kilkanaście/ kilkadziesiąt dni wstecz. Zapisane tam materiały filmowe są ważnymi dowodami dla Policji w przypadku włamania czy kradzieży. Opcja ta jest także bardzo pomocna w przypadku sytuacji kryzysowych, takich jak pożar. Zachowany materiał z pewnością pomoże ustalić przyczyny nieszczęśliwego wypadku lub wydarzenia.

Oferujemy także możliwość podłączenia systemu wizyjnego do sieci Internet. Dzięki temu właściciel lub manager firmy posiada możliwość obserwacji i kontroli bieżącej sytuacji w firmie z każdego miejsca na ziemi.   Wiele przeprowadzonych przez nas projektów oraz liczne konsultacje z klientami, którzy korzystają z naszych usług, potwierdzają skuteczność  systemu i dowodzą jego niezawodności. Nasza oferta to najbardziej nowoczesna ochrona, jaką możesz zapewnić swojej firmie oraz gwarancja  rzeczywistych korzyści widocznych już od pierwszego dnia po instalacji.