Monitoring biura

Obecnie każde nowoczesne biuro wyposażone jest w system monitoringu wizyjnego. Jego instalacja niesie ze sobą szereg korzyści zarówno dla pracodawcy oraz jego pracowników. Monitoring znacznie podwyższa bezpieczeństwo pracy w biurze pod wieloma jego względami:

  • zapewnia ochronę poufnych dokumentów firmowych
  • pozytywnie wpływa na efektywność  i zaangażowanie personelu
  • zapobiega obecności osób innych niż pracownicy czy umówieni goście (złodzieje, oszuści)
  • wyklucza kradzieże wewnętrzne – skutecznie eliminuje włamania
  • umożliwia właścicielowi/managerowi zdalnego podgląd przez internet

Systemy monitorujące naszej firmy zapewniają także możliwość wglądu w nagrane materiały na kilkanaście/ kilkadziesiąt dni wstecz. Taka opcja świetnie sprawdza się w rozwiązywaniu problemów, których negatywne skutki uwidaczniają się po dłuższym czasie. Dzięki opcji przechowywania nagranych materiałów na dysku HDD, możliwe jest dokładne przeanalizowanie wszelkich zaistniałych sytuacji, także tych niespodziewanych i kryzysowych, np. pożar. Dzięki zachowanemu nagraniu odnalezienie przyczyny analizowanych sytuacji staje się o wiele łatwiejsze.

Nasze konsultacje z właścicielami firm, w których zastosowano system monitoringu wizyjnego, potwierdzają jego wyjątkową funkcjonalność i wydajność, która procentuje już od pierwszego momentu po instalacji. System monitoringu CCTV Monitoring to najnowocześniejsza ochrona, jaką możesz zapewnić swojej firmie.