Monitoring

Monitoring i systemy monitoringu Lublin

IT_Lublin_MONITORING

Misją firmy IT Lublin jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań elektronicznych umożliwiających naszym klientom pełną kontrolę i archiwizację sytuacji na wybranych obiektach za pośrednictwem systemu monitoringu. Działamy na terenie miasta Lublin a swym zasięgiem obejmujemy całe województwo Lubelskie.

Świadczymy usługi w zakresie kompleksowych prac instalacji telewizji przemysłowej dla szkół, stacji paliw, zakładów produkcyjnych, sklepów, biur, magazynów oraz osób fizycznych.

Monitoring wizyjny, CCTV, kamery są coraz częściej nieodzownym elementem funkcjonowania współczesnych firm i instytucji. Rola jaką spełnia monitoring wizyjny jest ważnym elementem spełniającym funkcję dozoru jak i zmniejszającym ryzyko kradzieży.

IT Lublin jest dystrybutorem systemów monitoringu. Bezpośrednia współpraca z wieloma cenionymi producentami i importerami w kraju i za granicą, umożliwia nam pominięcie pośrednich kanałów sprzedaży, dzięki czemu oferujemy bardzo atrakcyjne ceny. W związku z prowadzoną działalnością dystrybucyjną i doświadczeniu w instalacjach monitoringu wizyjnego jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu sprawdzone rozwiązania i sprzęt, który został wielokrotnie sprawdzony i wdrożony. Specjalizujemy się w doborze, dostawie i instalacji systemów monitoringu na potrzeby domowe, dla małych i średnich podmiotów gospodarczych, szkół oraz systemów mobilnych w pojazdach.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie:

  • Projektowania systemów monitoringu
  • Doradztwa i indywidualnego doboru odpowiedniego sprzętu technicznego
  • Instalacji i konfiguracji monitoringu
  • Konserwacji zainstalowanych systemów cctv
  • Sprzedaży produktów telewizji przemysłowej
  • Bezpłatnej analizy i konsultacji
  • Bezpłatnych projektów i wycen systemów telewizji przemysłowej
  • Serwisu technicznego
  • Usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych cctv

 

Budujemy systemy w oparciu o kamery przemysłowe, stanowiska obrotowe i stałe, systemy bezprzewodowe oraz kamery w systemach obserwacji dyskretnej. Nasze systemy umożliwiają podgląd i zarządzanie zdalne poprzez internet, telefon komórkowy, monitor twojego komputera, laptopa.

Nasi pracownicy są otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie.

Stałym klientom oraz przy dużych zakupach oferujemy atrakcyjne rabaty!